Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пристига болен при лекаря и казва: - Докторе, дайте ми лекарство срещу алчност, но да е повече, ПОВЕЧЕ!
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Всички катаджии питат: "Пил ли си?" Поне един да беше се поинтересувал: "Ял ли си?", или поне "Мезвал ли си?"
Професионални
03.10.2017
3,518 прегледа
Следващ →
Още вицове
Оградиш ли се със вятърничави, започва да ти хлопа дъската...
Лягаме си с жената да спим. Жената: - Лека нощ! Аз: - А съпружеския дълг? Жената: - Опрощавам ти го...
Студент държи изпит по история на КПСС. Питат го: - Кой е Карл Маркс? - Карл Маркс е умрял. Да почетем паметта му с минута мълчание! Станали от комисията, почели паметта му. Питат го втори въпрос: - А, кой е В. И. Ленин? - Ленин е мъртъв, но делото му продължава да живее. Да почетем паметта на великият вожд с минута мълчание! Станали. Почели. Професорът шепне на комисията: - Пишете му една тройка, иначе сега ще ни кара да пеем интернационала, а аз знам само първия куплет.
Жена е при доктора и моли да и изпише лекарство, с което характерът да и стане по-твърд. Докторът учудено се чеше по плешивата глава: - Какво ви безпокои?-пита докторът - Не ми стига твърдост на характера. Не мога да кажа думата "не". - Момент, само да заключа вратата.
- Мамо, приготвила ли си нещо за ядене? - Разбира се, че съм приготвила. Сложих от твоята подправка в супата! - Каква подправка? - Каква? Дето беше в кутийката! Ха-ха! В кутийката-мутийката! Ха-ха! Подправка-надправка в кутийката-мутийката!