Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между блондинки: - Как се казваш? - Виктория, но без Х. - Ами, то няма Х! - Нали това ти казвам...
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Подсъдими, защо сте казали на нападналата ви банда, че не умеете да се биете и след това сте убили трима души? - Защото в специалните части ни учиха да убиваме, не да се бием.
Разни
04.10.2017
2,736 прегледа
Следващ →
Още вицове
Защо мъжете са като рекламите? Не можеш да им вярваш и на една думичка...
Лети пътнически самолет. Пилотът казва по уредбата: - Уважаеми пътници, пожелаваме ви приятен полет с нашата авиокомпания. В момента се намираме на 10 000 метра височина, движим се с 900 км/ч, температурата навън е минус 30 градуса, ... а-а-а-а! Ужас! Какво е това бе! Мамка му! А-а-а-а! Тишина. След малко пилотът продължава със спокоен глас: - Уважаеми пътници, моля да ме извините за този изблик, но стюардесата ме поля с кафе. Знам, че не трябва да губя контрол, но да ми бяхте видели панталона отпред... Глас от салона: - Мамка ти! Ела да видиш пък моя панталон на какво стана отзад!
Двама футболисти си говорят: Единият пита другия: - Кой е най добрия вратар Другият отговаря - Женският полов орган, защото спира две топки едновременно и изпива мозъка на центърнападателя.
- Сержант Иванов, как ще обясните, че задържания има три счупени ребра? - Остарявам вече, сила нямам.
Ген. Борисов потърси благословия от патриарх Максим ----- "Бог да е с нас”, бяха единствените думи, които Борисов каза на излизане от Светия синод. ----- "Местоимението "Ние", по отношение на самия себе си, имат право да употребяват крале, президенти, редактори, а също така и носителите на глисти" Марк Твен ----- На изпроводяк Максим към Бойко: - Успех, колега! Те се познаваха още от 80-те години на N-ти отдел на ДС.