Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Стар индианец поучава сина си: - И да знаеш, синко - ако някоя бяла жена ти каже "прави с мен каквото искаш", не бързай да й сваляш скалпа!
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Пожарникар спасява възрастна жена от пожар: — А сега, госпожо, стиснете зъби! Започваме да се спускаме! — О, но в такъв случай ще трябва да се върнем. Оставих ги на масата.
Разни
03.10.2017
1,880 прегледа
Следващ →
Още вицове
САЩ, Мичиган, говорителката по новините се изявила запомнящо. Два дни подред обещават сняг, а той не вали и не вали. Та тя, водейки новините, се обръща към метеоролога: - Е, Питър, и къде са тези 20 сантиметра, които ми обещахте вчера? Метеорологът се запревивал от смях и изчезнал от кадър, а картината останала така още няколко минути под дружния смях на персонала на студиото.
Прибирам се у дома, на масата бележка: "Скъпи! Спешно отивам за седмица на гости при мама". Бързичко изтичах да поканя съседката на кафенце с коняк. И после се сетих, че днес е първи април.
Бизнес среща между американец, испанец и българин. Американецът пита испанеца: - Чувам често от вашите биснесмени думата "маняна". Какво означава? - Ами това значи, че ако не свършим работата днес, то ще я свършим утре. Ако има проблеми, може и в другиден. Ако пък е по-сложна, значи до седмица. Вече ако има и форсмажорни обстоятелства, то до месец гарантирано ще стане работата. - Аха, ясно. А пък от вашите хора - обръща се американецът към българина - често чувам думата "яваш-яваш". Тя какво означава? - Ами нали чу какво ти обясни испанеца - и това е същото, но без елемента на припряност.
- Какво е това "онанист"? - Това е човек, на когото сексът му идва отръки.
При пътуване из София се вижда, че за шофьорите и пешеходците сигналите на светофара имат чисто препоръчителен характер.