Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Той: - Любов моя, наистина ли аз съм първия мъж в твоя живот? Тя: - Разбира се, мили! Но защо всички мъже винаги задават този въпрос?
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Знаете ли, че България е класирана на второ място в света по корупция? — А защо на второ? — Защото сме дали рушвет, за да не сме първи.
Политически
03.10.2017
4,371 прегледа
Следващ →
Още вицове
- А моя мъж се увлича по футбола. Всеки уикенд ходи да играе с приятели. Ето и този уикенд ходи. Върна се уморен, разстроен... Изгубил.. Всичко... до последната стотинка на Еврофутбол!
Сестра в психодиспансера представя новите болни: -Докторе , новият от 5-та стая се мисли за Джак изкормвача. -Сложете му усмирителна риза! -А този от 7-ма стая се мисли за Казанова. -В такъв случай усмирителни гащи!
- Как се казваш красавице? - Елка. - Смеетай!
Един инженер умрял. Отишъл при свети Петър, цял ден чакал на опашка, за да получи разпределение, и накрая го насочили към ада. Минало време, започнали незапомнени жеги. Свети Петър си помислил: "Тук в Рая не се диша от горещина. А какво ли е в Ада? Я да ида да проверя?" Отишъл той в ада и какво да види? Прохладно, подухва ветрец, изобщо рай... Попитал дявола каква е тази работа, и той му отговорил: - Абе, нали ми изпрати един инженер миналия месец, та ми сложи климатик.
В луксозния столичен клуб "XYZ", за да бъде по-приятен престоя на посетителите са монтирани писуари със звукова реклама. След като се приближи човек към писуара и след 10 секунди се чува възторжен женски глас: - Колко е голям!