Един човек искал да отиде на маскен бал. Решил да се маскира като Адам. Изпратил на една агенция писмо с молба да му изпратят едно смокиново листо.
На другия ден го получил, но листото било много малко. Веднага им написал, че листото не задоволява изискването му. Те отново му пратили по-голямо, но уви.
Накрая от агенцията му отговорили:
"Щом листото не задоволява изискването ви, тогава си заврете изискването в ухото и се маскирайте на бензинова колонка".
На един мъж му се възпалили хемороидите. Отива той н лекар. Доктора казва
-Попаднал си точно при когото трябва. Я иди и купи една краставица.
Отишъл човекът и купил. Върнал се при доктора.
-Ха така. А измий я сега. Събувай гащите. Дай да те наведем сега.
Навел човека и мушнал два
-три пъти краставицата в задника му.
-Я се изправи сега. клекни, стани, клекни, стани. Е как е?
-Е жив да си докторе по съм добре. Колко ти дължа.
-Абе 50лв.
Прибрал се човекът ама след седмица пак го заболяло
-Ей жена я върви и купи една краставица, няма да давам аз на доктора всяка седмица по 50лв. И ти ще моеш да свършиш тая работа.
Отива жената, купува и се прибира
-Я сега жена я измий.
Измила я.
-Я сега жена с едната ръка ме хвани прес стомаха. А тъй. Я сега с другата ме натисни по врата да ме згънеш да се наведа. А тъй. А сега мушни краставицата.
-Е аз с какво да я държа?
-Ееееее еб..х неговата мама тоя ме е е..ал, че му и платих.