Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Търся пари, да не са свързани с работа
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
В 1.00 ч. се прибира пиян мъж. Жена му го пита: - Къде ходиш ти, бе? - Бях в кръчмата. - Ама, тя затваря в 12. и е на две къси преки от тук. - Къси, ама широоооооооооки.
Пиянски
03.10.2017
1,499 прегледа
Следващ →
Още вицове
Внимателно следя теглото си и всеки ден се меря. Ако тежа по-малко от вчера, се награждавам с нещо вкусничко. Ако се окаже, че тежа повече от предишния ден, си купувам нещо вкусничко, за да се утеша.
Като малък бях истински вундеркинд - на пет години имах същия интелект, като сега.
- Знаеш ли, опитах да живея с без алкохол и секс! - И какъв е резултата? - Това беше най-лошия час в живота ми!
В гората всеки чукал квото хване и всички се разболели от трипер. Чакат си животните на дълга опашка пред гинеколога и по едно време идва заекът и вика: - Здравейте венерически! - Що бе, ти не си ли? - питат го те. - Аз съм за очния. - ?!? - Като пикая очите ми се качват на челото.
Три блондинки си седят на един остров, хващат златната рибка и тя обещава на всяка да изпълни по едно желание. Първата блондинка казва: - Мии, искам да видя какво е да си червенокоса- златната рибка я прави червенокоса, и тя си построява един сал и си заминава. Втората блондинка казва: - Искам да видя какво е да си брюнетка. - Добре, няма проблеми - казва златната рибка и я прави брюнетка. Оная си построява някакъв супер кораб и си тръгва. Идва третата блондинка и казва: - Амии… аз искам да видя какво е да си мъж. - Окей-казва рибката и я прави мъж. И той просто си тръгва по моста.