Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
…Отивам на кръчма,пия,пия,пия и се напивам ! …Тия у нас ядат,ядат,ядат и нямат наяждане техната мама !
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Ученически
- Тате, тате, учителката в училище ме научи да броя до пет! - Я покажи! - едно, две, три, толкова ли е трудно бе тъпанар(удря се по главата) четири, пет!!
Ученически
03.10.2017
3,855 прегледа
Следващ →
Още вицове
След 15 години затвор, сериен убиец успял да избяга. Разбил вратата на къщата на младо семейство, вързал мъжа за един стол а жена му за леглото. Безпомощния съпруг гледал, как се навежда към леглото и прави нещо на врата на жена му. Жена му започнала да си мята главата бясно, при което затворника станал и излязъл от стаята. - Скъпа! - kазал съпругът. - Видях го да те целува. Този човек сигурно не е виждал жена от години. Моля те, разреши му ако иска секс и се прави, че ти харесва. Прави каквото ти казва! Може животите ни да зависят от това. - Скъпи! Казала жената, като изплюла парцала. - Радвам се, че така чувстваш нещата, ама той не ме целуваше, а ми шепнеше. Каза ми, че те мисли за много атрактивно момче и ме попита дали има вазелин в банята.
2008 година. На улицата седи просяк с табелка: "Добри хора, бъдете милостиви, изпратете смс на номер 9876!"
Понякога жената може да замести онанизма. Но колко богато въображение е необходимо за това...
Можеш ли да ходиш по вода? Тогава не си с нещо по-добър от сламката. Можеш ли да летиш във въздуха? То не е по-добро от това, което прави и мухата. Научи се да владееш сърцето си - тогава може би ще станеш някой.
- Докторе,какво е шизофрения? - Раздвояване на личността. - Значи съм много болен!Всеки път се двуoмя, коя от циците на жената да целуна първа.