Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Внимание, вратите не се затварят!
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Човек влиза в погребална агенция и разглежда ковчезите. - Как мислите, кой ковчег е по-добър? - Трудно е да се каже,- отговаря продавачът,- цинковите, разбира се са вечни. Но пък дървените са по-полезни за здравето.
Черен хумор
03.10.2017
1,278 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съобщение по SMS на мобилен телефон: - По радиото казаха, че полицията открила труп на мъж без мозък и с малка пишка. Обади се, щото се притеснявам.
В театъра една жена прошепва на мъжа си: - Виж, там онзи с брадата на първия ред е Тристан Бернар! - Да не си полудяла! Той умря преди двадесет години! - Сигурен ли си? - Напълно. - О, но това е ужасно! Той току-що се размърда!
Памела Андерсъм заяви, че всичко трябва да бъде естествено и си напомпа соя вместо силикон.
- Сине, много си непослушен, взимай пример от баща ти. - Мамо, но тате е в затвора.... - Да, но скоро ще го пуснат за добро поведение.
В международен влак, в едно от купетата са настанени френско семейство и достолепен англичанин. Французойката вади термус с кафе и налива в две чаши. Предлага на англичанина: - Кафе, сър? - Ноу. След известно време французинът вади бутилка френски коняк, налива в две чаши и отново предлага на англичанина: - Коняк, сър? - Ноу. Французойката го побутва и му шепне: - Пиер, този е англичанин. Нали ги знаеш какви са дървени. Дори няма да разговаря с нас, докато не му се представим и не се запознаем. - Вярно, скъпа, сега ще те представя. - отговаря съпругът. След това се обръща към англичанина и казва: - Моята съпруга Натали, сър. - Ноу.