Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Реших да изкарам 10 дни без интернет. Утре ще напиша, как е минало утрото без интернет, а през деня ще описвам в Туитър.
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Продавач на вестници на Централна гара вика: - Няма Стандарт, няма Демокрация, няма Пари... Остана само Труд и Капитал!
Политически
03.10.2017
3,513 прегледа
Следващ →
Още вицове
Приготовления за сватба. В залата нахълтва портиерът и разтревожено казва: - Сватбата се отменя - обезчестиха булката. Всички започват да се обличат и тихично да се изнасят от залата. В този момент портиерът отново нахълтва и радостно съобщава: - Дами и господа! Сватба ще има! Честта на невестата е възстановена. Негодникът се извини!
Въпрос: Защо на евреите са им големи ноздрите? Отговор: Защото е безплатен въздухът!
- Какво значи "да прехвърляш от болната глава на здравата"? - Това е когато жената, отказва интимност на мъжа си, оправдавайки се с главоболие, тласкайки го към странична интимна връзка.
Ако трябва да сме съвсем точни, до края на мача остават малко по-малко от десетина минути! Николай Колев - Мичмана
Първи април е много готин ден - можеш да казваш на хората истината и да знаеш, че няма да ти се обидят, защото всички ще мислят, че си се пошегувал.