Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама старци се разхождали из парка и единият казъл на другият: - Хайде да седнем на някоя пейка и да си починем. Седнали и ПОЧИНАЛИ!!!
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
- Как се оправяш с парите? - Ами добре съм, не се оплаквам. Само имам малко проблеми последните 25 дни от месеца.
Студентски
03.10.2017
3,680 прегледа
Следващ →
Още вицове
Попитали една студентка какъв трябва да е перфектния мъжки член и тя отговорила: - Тънък, дълъг и мек.За да може като се сгъне на две да стане идеално дебел и да се празни навън.
Един ден Иванчо играел Conquiztador и видял един с потребителско име иии с масло да поздравява хората. Иванчо му казал: - Здравей еее с кашкавал.
Ако срещнеш някого, чиято душа не е в хармония с твоята, изпрати му любов и продължи нататък. Уейн Дайър
Двама рибари са нападнати от комари през нощта. Бързо се скриват в палатката си. След малко единият се показва навън, за да види какво е положението. Вижда да се приближава рояк светулки. - Какво става? Как е? - пита го другият. - Ужас! Връщат се да ни търсят с фенери!
- Какво трябва да се промени, за да отговарят българските пътища на европейските стандарти? - Европейските стандарти.