Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Вашите идеи са толкова гениални, че санитарите вече пристигнаха!
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
- Опитай след препиване с концентрат,да се съвземаш с бира? - След снощния запой,вече съм на осма бира,но не се получава.
Пиянски
03.10.2017
2,016 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един руснак опитва да си купи кибрит в български магазин. Показва празна кибритена кутийка на продавачката и пита: - Спички есть? Продавачката: - Не, само с футболисти останаха.
- Кой би си помислил? - попита Симеон, но доброволци така и не се намериха...
Знаете ли, че: При хората смъртта идва облечена в черно, с коса в ръката. А при мухите - облечена с потник, с пластмасово шише от "Каменица"!
Мъж е в командировка в малко градче. Вечерта се настанява в хотела и открива, че абсолютно няма какво да прави. Не успява да намери работещи заведения, няма дискотеки - нищо. От досада започва да чете телефонния указатал в стаята. След това звъни на рецепцията и се заговаря с рецепционистката. След дълъг приятелски разговор и една бутилка вино рецепционистката се оказва в леглото му. По някоя време жената казва замислено: - Било писано, че ще се озова в леглото на клиент на хотела. Мъжът: - В телефонния указател е писано. - !? - Виж, какво е написано с молив на първа страница: "Рецепционистката е дашна"
Син пита баща си: - Тате, къде е фенера? - А за какво ти е? - Ще ходя на среща в парка и вече е тъмно. - Сине, аз на срещи в парка ходех без фенер. - Ами виж ( сочи с пръст към майката), какво си избрал в тъмното.