Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Не се стремете към красотата, тя може да ви измами, не се стремете към богатството. Стремете се към някой, който ви кара да се усмихнете, защото е нужна само една усмивка, за да превърнете мрачната нощ в светъл ден.
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Кумице, къде си си скъсала чорапогащника? - Закачих го на един танк. - На какъв танк, бе? - На тия, дето ги слагат по пагоните.
Разни
03.10.2017
1,917 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се двама приятели: - Искам да си взема куче, жената не дава. - Мислиш ли, че кучето ще даде?
Всяка материя има дупки. Дупки отпред, дупки отзад, които трябва да бъдат запълвани. Учител в ДТГ гр. Свищов
Из медицински доклад: Младият зъболекар неправилно използвал клещите си и вместо зъба на пациента извадил от портмонето му 100 лв.
- А мъжете имат ли деколте на дрехите си? - Да, когато забравят да си закопчаят ципа на панталона.
Първо ще ти гризна ушенцата, после ще ти оближа цялото тяло, завършвайки с пръстите на краката. Господи, обожавам шоколадови зайци.