Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Попитали радио "Ереван": - Какво означава акушер-гинеколог? - Това е човекът, който намира проблеми там където всички останали намират радост.
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Двама борци делят парите от поредния рекет и единия като по-умен се захваща със сложната задача: - Едно на теб, едно на мен, едно на теб, едно на мен, едно на теб, едно на мен, едно на мен, едно на мен, едно на мен... - Чакай бе, а на теб няма ли?
Любими Герои
03.10.2017
3,581 прегледа
Следващ →
Още вицове
Обесил се един програмист и в джоба му намерили бележка: Critical error. System halted.
Считах себе си за доста спокоен човек, който трудно може да го изкарат извън нерви, докато не ми спряха за ДВА ЧАСА интернета.
Една слънчева неделна утрин две жени отишли да поиграят голф. Още първата топка обаче литнала надалеч право към група мъже край съседната дупка. Топката ударила един от мъжете, той веднага спуснал ръце пред слабините си в очевидна агония и се строполил на земята. Жената изтичала при него и започнала да се извинява. После му обяснила, че е лекар. - Моля ви, позволете ми да ви помогна. Ще облекча болката ви, само ми позволете! - Няма нужда, ще се оправя - отвърнал през стиснати зъби мъжът, легнал на тревата с ръце пред слабините. Но жената настояла и накрая той й позволил да му помогне. Тя внимателно отстранила ръцете му от слабините, разкопчала панталоните, бръкнала вътре и започнала да го масажира. След няколко минути го попитала: - Е, как е сега? - Великолепно - отвърнал мъжът. - Но палецът продължава да ме боли ужасно.
Ученически бисер: "Хектор знаел, че Ахил ще го убие, но пак скачал на бой"
Българската действителност във вторник автор: Иво Сиромахов виж ТУК Напоследък всички медии тръбят, че бъдещето на планетата е застрашено. Като основни източници на заплаха са посочени глобалното затопляне, озоновата дупка и замърсяването. Има обаче още един поразяващ фактор, за който не се говори, а той е най-опасен.