Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мутра влиза в аптека: - Десет презерватива, моля! Аптекаря се натяга: - А какви да бъдат? Бързи като Порше, красиви като BMW или надеждни, като Volvo? - Абе, като джип да са, и без това ще се завират из дупките!
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ахил - големи ръце, космати гърди и атлетично тяло. Хектор - обратен...
Бисери
03.10.2017
3,766 прегледа
Следващ →
Още вицове
Търси се нов шеф на топлофикация. Изисквания: - да е нагъл до безобразие. - да не му пука, че сметките на хората са космически. - да направи лятото - зима, за да се плаща парно цяла година. - да може да се подписва, за да може да си открие сметки в Швейцария. - да умее да работи с пари - кога и колко на кого да даде. - да може да пише "Иван Костов, Антоан Николов, Румен Овчаров" без грешки, за да не затруднява след това полицията. - да е контактен - като предишния - за да се разбере със всяка политическа партия, която идва на власт, каквото трябва. - да изглежда тъпо, като го арестуват. - да е хомосексуалист, за да му харесва да лежи в килия с учтив затворник на име Трайчо.
Има такава професия - да си седиш в работата...
Търговец продава компютър на клиент и му обяснява: - С тази машина можете да си автоматизирате много работата - може да върши половината работа вместо вас! - Добре, дайте ми два.
Когато се раждаш, ти плачеш, а светът се радва. Живей своя живот, така че когато умреш, светът да плаче, а ти да се радваш.
Попитали Радио Ереван: - Става ли от Симеон еврокомисар? - Става, - отвърнало радиото, -но не комисар, а комисионер.