Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Скъпи жени, ако сутрин се събудите и ви се иска да пеете, да летите и да правите палачинки, това означава, че през нощта с вас е бил този, който си е заслужил палачинките.
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Чък Норис не боледува от грип, грипът боледува от Чък Норис!!!
Любими Герои
03.10.2017
3,997 прегледа
Следващ →
Още вицове
Само Чък Норис може да победи рисунка на състезание по взиране.
От разговор: - Има държавнически подход - краде милиони!
На бара седяла готина мацка. По едно време към нея се приближил симпатичен мъж и рекъл: -Извинете, може ли да ви попитам нещо? -Може. - отвърнала мадамата - Така с питане един наеба на моя мъж жена му!
Събрал шефа на една борческа групировка подчинените си и им казал: - Утре всички с официални дрехи, ще имаме културно мероприятие ще ви водя на "Сватбата на Фигаро". На другия ден всички се срещнали с официални дрехи, кой помъкнал пералня, кой хладилник, кой телевизор. Идва шефът и се започва да крещи: - Идиоти, некадърници, как може да сте толкова глупави отиваме на оперета, а не на сватба. Всички се сконфузили, навели главите и по едно време един се обадил: - А стига бе шефе, миналата година на "Лебедово езеро" и ти си беше взел въдицата.
Във форума: "С какво мога да си изчистя монтажната пяна от пръстите? Мамка му... сега и от клавиатурата!... ".