Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Професор изпитва студентка, която очевидно не е подготвена. Слушал я той известно време и казал: - Съжалявам, колежке, но при това положение не мога да ви пусна. - Аз също. - отговорила студентката.
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Докторе, моят мъж се мисли за Наполеон! - Ще се опитаме да го лекуваме. - А няма ли да е по-лесно направо да го изпратим на някой остров?
Семейни
03.10.2017
3,351 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Обичаш ли спорта? - Секса брои ли се?
Видял червеят чиния със спагети и казал: -Лелее,групов секс!
Чък Норис си има собствен сайт, нарича се интернет.
Професор пита студентка по медицина: - Колежке, волеви или неволеви е контролът над женските полови органи? - Волеви! - отговаря студентката. Професорът се ядосал и казал: - Защо не свирнете тогава с тях, колежке?
Да прочете човек днес серия романи, е много потискащо. След четвъртия или петия аз започвам да си мисля за Големия роман и изпитвам отчаяно желание да взема да избягам и да отида на кино.Лесли Фидлър, критик