Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама плешиви се скубали, двама глухи слушали радио, двама слепи гледали телевизия. Една китара летяла над морето и паднала. Поуката е дрън дрън та пляс.
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
От света на науката. Директорът на обсерваторията професор Донжуанов съобщи, че най-интересното на новата звезда се е оказало черната дупка.
Професионални
03.10.2017
3,308 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един поп кара колело без ръце и се спуска по нанадолнището. Изведнъж го спира полицай: - Стой, защо караш без ръце? - Кормилото е в ръцете на Господа, чадо. - Ахааа и се возите по двама...
Във влака пътували, българин, французин, американец и една блондинка. По време блондинката, без да иска, се изпърдяла. Французина, като джентълмен, поел отговорност и се извинил - уж, че е бил той. След малко блондинката отново се изпърдяла. Американецена се проявил и той като дженталмен и се извинил. Дошло време българинът да слиза от влака. Спрял се на вратата на купето и се обърнал към пътуващите: - Господа, ако след малко госпожицата се насере, да знаете, че съм аз.
Студена зимна нощ. Двама руснака се разправят пред супермаркета: - Абе дай три да вземем, предния път две не стигнаха! - Не, за какво са ни три сега - по-предния път от трите останаха ... - Е, добре, нека са две! Влизат в магазина и поръчват: - Десет каси водка и две репички!
Разговарят индианец и кореняк - гражданин на Ню Йорк. Гражданинът: - Е, харесва ли ви нашия град? - Прекрасно, просто прекрасно! А на вас харесва ли ви страната ни?
Девойка след кандидатстудентски изпит: - Предадох бял лист. - И аз предадох бял лист - казва друг кандидат-студент. - Ей, да не си помислят, че сме преписвали.