Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Ало, скъпи къде си? Какво правиш? - Ами тук съм..празнувам с колегите... - Какво? С тях ли? Че и всичките са мъже??!?! - Ами Трифон Зарезан е днес, a ти какво помисли, че правя?!?!
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Защо е скъсан шнура на телефонната ви слушалка? - Вчера мъжът ми обясняваше на един приятел колко голяма риба е хванал.
Разни
03.10.2017
1,885 прегледа
Следващ →
Още вицове
Тя: - Теб май не те бива много в секса? Той: - Ти пък как разбра за 30 секунди?
- Докторе, докторе! Моля ви, помогнете ми! Мисля се за часовник! - Добре, добре. Всичко ще бъде наред, само не се самонавивайте!
- Сутрин ставам с първи петли, работя като вол, вечерта имам вълчи апетит, но нещо не се чувствам добре! - Трябва да отидеш на ветеринар да те прегледа..
- Категорично настоявам за развод! - заявява отчаяният ищец. - Тя продължава да държи в спалнята опитомената си коза и аз вече не издържам миризмата! - Да, заслужавате съчувствие - клати глава съдията. - Но толкова е лесно да отваряте прозореца от време на време... - Какво? - възмущава се ищецът. - И всичките ми гълъби да излетят, така ли?
- Докторе, какво е състоянието на новия пациент? - Сложен въпрос, но да се надяваме...че за лечението ще стигне.