Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаете ли, че е няколко пъти по-евтино да се обадите на мобилен телефон в САЩ, отколкото на мобилен в България... Орбифон 01001: САЩ - 0,19ст. на минута Виж как ( има и 60 безплатни минути)
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Евреи и мюсюлмани непрестанно воюват помежду си. А можеше всичко това да се спре със слагането между тях на една голяма стена от бекон.
Бисери
03.10.2017
3,699 прегледа
Следващ →
Още вицове
Аз като мъж мога да кажа че одбрявам платения секс... осебено като ми плащат на мен.. :)
- Моля, един букет за рождения дена на една дама. - Имате ли нещо предвид? - Да. И затова ще ми трябват цветята...
Димитър Цонев и Симеон Кобурготски си говорят след изборите. - Митко, даже томболата не помогна за висока избирателна активеност. - Ами явно хората са очаквали поне безлихвен кредит от 5000, а не GSM-и от по 100лв.
Защо Англичаните са по-добри любовници от Французите?? - Защото 90 мин. водят играта, а накрая свършват втори!!!
- От каква националност са Адам и Ева? - От българска, естествено. Само българите могат да ходят боси и голи, да нямат покрив над главата си, да ядат една ябълка двама и при това да се хвалят, че живеят в Рая.