Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Народно поверие: ако вечерта си посрещал края на света, то на следващата сутрин горчиво съжаляваш, че той не е настъпил.
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
На онаниста сексът му идва отръки...
Бисери
03.10.2017
3,377 прегледа
Следващ →
Още вицове
Имаме си партия ГЕРБ, сега ще ни правят и партия ГОРД. Но най-много симпатизанти ще спечели този, който направи партия ГРИП.
Единственото нещо, от което можем да се стархуваме е самият страх. Единственото нещо, от което страха се страхува е Чък Норис.
Новини: Български пощи смятат да пуснат пощенска марка с лика на Бойко Борисов. По този начин всеки ще може да прати премиера там, където мислят че му е мястото.
Луиджи и Тереза пътуват в спален вагон. Те двамата на едно легло, а на долното някакъв мустакат мъж. По едно време започнали да се чукат и Луиджи казал: - Сега Тереза ще си направим един малък Пепино, ще се оженим и ще си го гледаме. Тъкмо ще свършва и влакът бие спирачки. Луиджи хвърчи някъде, а Тереза в тъмното пита: - Луиджи, Луиджи, къде си? А отдолу човека отговаря - Аз Луиджи не го знам къде е, но вашия Пепино ми е на мустаците.
Нов правило влиза в сила при шахматните срещи: при равен се играе докато някой не отиде до тоалетната ( тогава губи :-)