Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Седи един на брега на езерото и замислено гледа във водата. Минават рибари и решават да се пошегуват: - Какво се любуваш,бе Нарцис? Мъжът се обърнал и тъжно казал: - Не виждате ли, че аз не съм Нарцис. Аз съм Бойко(името не е случайно избрано;-)
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Борисов обяви, че следващия президент ще бъде избран от народа. Веднага след това Цветанов му поднесе за утвърждаване списъка на народа.
Политически
03.10.2017
3,941 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хората на Земята нямат пари, за да доставят вода в сухите райони на Земята, но имат пари, за да търсят вода на Марс. Това води до въпроса: Има ли на Земята разум?
Из отчета на извънземната комисия за правата на човека: Хората на Земята почват да ги мамят от самото раждане. В началото им дават биберони, после им разказват приказки, а после до края на живота им показват реклами, новини и прогнози за времето.
Късно вечерта звъни телефона: - Петров бързо идвай, в градинката пред болницата двама са налегнали жена ти и блудстват с нея. Нашият човек скача, облича се и тръгва с колата. След две преки рязко спира: - Да му *** майката в какъв стрес живея. Нито съм Петров, нито съм женен.
- Ало, радиото ли е? - Да. - Имам въпрос: работя като инкасатор във фирма за транспортирането на парични средства, караме 600 000 лева! Вярно ли е, че точно утре ще бъде края на света?!
Може би не е топенето на ледовете в Антарктида. Може би повишаването на нивото на океана е причинено, защото хората са станали по-дебели и нашите континенти просто потъват.