Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Някаква жена се изповядва: - Грешна съм, отче! Всяка сутрин се гледам в огледалото и си казвам \"ах, колко съм красива!\". - Това не е грях, дъще моя. Това е заблуждение.
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Интернета е като водата, неможеш без нея, а когато искаш да се изкъпеш, спира!!!
Програмисти
03.10.2017
4,055 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на криза финансовите пазари не искат анализатори, а глупаци.
- Мамо изпитай ме на столици! - Добре. Коя е столицата на Германия? - Това е лесно. Берлин! Дай още някоя! - Коя е столицата на Франция? - Берлин! - А на Полша? - Берлин! - Браво, Адолф, браво!
Убеден съм - при нас в офиса слагат приспивателно даже в кафето...
Не мога да заспя и си мисля за теб. Знам, че сега спинкаш и искам да ти пожелая сладки сънища!
Инструкция в израелска казарма: “Бъди бдителен! Човек, който върви по улицата и постоянно се озърта, е арабски терорист! Човек, който върви по улицата и гледа право напред, е хладнокръвен арабски терорист! Човек, който върви по улицата и гледа в небето, е арабски терорист-фанатик! Човек, който върви по улицата с наведена глава, е арабски терорист в депресия! Човек, който върви по улицата със затворени очи, е луд арабски терорист! Човек, който не върви по улицата, е болен на легло арабски терорист! Арабските терористи трябва да бъдат арестувани на място! В случай на опит за бягство, дайте предупредителен изстрел във въздуха, след което веднага предайте трупа за аутопсия.”