Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Отъкде се взема девствена вълна? - От грозни овце.
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Господин Асен Блатечки,крайно време е да излезете от ролята на Чарли от Стъклен дом,Дублите с паленето на мола свършиха.
Бисери
03.10.2017
3,047 прегледа
Следващ →
Още вицове
Параходът потъва. В последния миг капитанът забелязва, че на последната стърчаща над водата част от кораба седи пътник и спокойно чете вестник. - Хей, не виждате ли, че корабът потъва? - Какво от това - отвръща пътникът. - Да не е мой!
Общото между Борисов и Първанов е това, че и двамата не обичат вицове за себе си. Разликата е в това, че Борисов обича вицове за Първанов, а Първанов за Борисов.
Човек влиза при дежурния доктор на психология: - От какво се оплаквате? - пита доктора. - Аз съм Петър Първи - смело заявява мъжът. - Да разбира се - отговаря доктора - заповядайте, седнете, при нас има много царе... - Аз не съм цар - непоколебимо отвръща човека - аз съм самолетоносач.
В пернишките дискотеки няма "такса вход". Има "такса изход"!
Разговор в леглото с любовника. Тя, запалвайки цигара: - Представи си, скъпи, моя мъж би избеснял, ако ме види сега. Той мисли, че съм спряла да пуша.