Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
21°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В концлагера съобщават, че за вечеря ще има кюфтета. Всички нещастници са възхитени. Привечер идва пазача и им казва: - Трябват ми доброволци за каймата.
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
‎"CBS обяви днес, че папата ще бъде заменен от Аштън Къчър." Крейг Фъргюсън
Бисери
03.10.2017
3,574 прегледа
Следващ →
Още вицове
След секс, мацката пита: - Ти нали сложи гумичка? Младежът отговаря: - Спокойно… СПИН-а ще убие бебето!
Майстор-готвач към ученик: - Взимаш две трети мляко, една трета сметана, една трета кафе... - Но вече станаха четири трети! - Не ме прекъсвай за глупости! Вземаш по-голяма тенджера и готово!
Зайче и лисиче решили да си направят дете.Три месеца се скъсали от секс, но нямало резултат. Решили да отидат да се консултират с доктор. - Докторе, защо така не става тази работа? Защото сме зайче и лисиче ли? Доктора ги изгледал от горе до долу и казал: -Нее, не е за това, а защото и двете сте момценца!
Чукчата си купил КамАЗ. На другия ден приятелят му го пита: - Е, как е новият камион? - Много е хубаво, топло, удобно, само че кучетата много бързо се уморяват.
"Нашият нападател със средния пръст показа на съдията, че засада е нямало..."