Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Обява по време на криза: Искам да се омъжа. Говоря малко, готвя вкусно, глава не ме боли!
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
- Десет години затворниците си имаха своя ангел хранител! - Кой Ангел ? - Марин...
Политически
03.10.2017
3,894 прегледа
Следващ →
Още вицове
На въпроса:" Какво ви е мнението за груповия секс?" Един мъж казал: -Положително, защото винаги можеш да се скатаеш! Една жена казала: -Отрицателно, защото в навалицата може да те пропуснат!
- Как ще спасиш адвокат от удавяне? - Ще му слезна от раменете.
- Ти никога няма да намериш съпруга като мен! Така да знаеш! - Знам! И точно заради това искам да се разведа...
На урок в начално училище на чина заедно с Иванчо седи инспекторът. Учителката пише на дъската, но изпуска тебешира. Навежда се и пита: - И така, деца какво имаме? Иванчо вдига ръка и казва: - Егати задника! - Марш навън! - изкрещява учителката. Иванчо разсърден се обръща към инспектора: - А ти, като не знаеш, недей да подсказваш!
Чета в пресата, че Бойко Борисов бил нашенския Робин Худ и точно получавам: Вървял си един бедняк през Шеруудската гора.Изневиделица пред него се изправил Робин Худ, мръсен и брадясал.Странникът си глътнал езика. - Не се плаши -рекъл Робин Худ- аз взимам от богатите и давам на бедните.Ето ти една торба жълтици! -Аз съм богат, аз съм богат-заподскачал от радост беднякът, но мощен удар в зъбите го свалил на земята.Над главата му се надвесил Робин Худ: -Казах ли ти, че взимам от богатите и давам на бедните-давай торбата с жълтиците!