Четвъртък, 27 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Животът
Здраве
Спорт
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Иванчо, кажи ми къде се намира Занзибар. - Госпожо! Знам всички барове в града, но за такъв чувам първи път!
Прочети още подобни вицове
26.08.2026
26.08.2026
26.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Радио Ереван
Попитали радио "Ереван" какви са вероятностите да свърши кризата у нас. Радио "Ереван" отговорило: - Има 2 вероятности реална и фантастична. Реалната е да слязат извънземни да ни помагат; фантастичната - да се справим сами.
Радио Ереван
03.10.2017
4,678 прегледа
Следващ →
Още вицове
Когато на човек му е зле: Американецът отива на психоаналитик. Японецът отива да се убие. Българинът отива на гости.
Ако не ви е провървяло с жената - помнете, че има и други жени. Ако ви е провървяло с жената - помнете, че има и други мъже.
Един мъж решил да отслабва и отишъл в център за отслабване. Влиза вътре да се записва и една жена му дава листче с номер и го праща в някаква стая. Влиза вътре и гледа най - обикновена стая с 2 кресла, диван маса, шкафове и телевизор. По едно време влиза в стаята някаква страшна полугола мацка и му казва: - Аз съм Вашият фитнес инструктор за днес. Ако успеете да ме хванете, ще спите с мен. И нашият човек я подгонил, цял ден я гонил, не могъл да я стигне. Като се прибрал вечерта и като видял, че е свалил 5 килограма решил да отиде и на другият ден. Речено - сторено. Отива на другият ден нашият човек и веднага след като влезнал с стаята се съблякъл и струпал на куп всичко в нея така, че стаята останала празна ( така щяло да му бъде по - лесно да хване мацката) По едно време вратата се отворила и през нея влязъл полугол мусколяга без врат, приличащ на борец, който му казъл : - Аз съм Вашият фитнес - инструктор за днес. Ако успея да Ви хвана, ще спя с Вас .
- Как се нарича циганин, който продава CD дискове? - CDROM!
- Иванчо, как е новата ти учителка? - Много е набожна! - ?!? - Изпита ме. Започнах да отговарям, а тя веднага почна да се кръсти и да вика "О, Боже! О, Боже!"