Вчера в нашето семейство проведохме референдум по въпроса: "Да продължи ли да се развива семейния алкохолизъм като се купува ракия от едно от двете квартални магазинчета?"
Дъщерите го бойкотираха и не гласуваха, аз гласувах с ДА, а жената с НЕ. В крайна сметка всички се обединихме, че НЕ-то на жена ми няма значение, тъй като така или иначе се отнася само за едното магазинче. И така единствен резултат от допитването беше изпитата 1 бутилка ракия заедно с поканения като наблюдател съсед - Пешо. Тази сутрин го срещам и той се поинтересува кога пак ще правим такова допитване.
Предимно облачно и ветровито ще бъде днес в Кърджали.Облачността ще бъде 67%.Валежи и бури не се очакват.Ще духа умерен вятър със скорост от 7 м/с.Температурите ще варират от 15 до 26 градуса.
Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!