Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат Фидел Кастро: - Ще има ли президентски избори в Куба? - Ще има. - А след тях ще има ли нов президент? - Ако изберете мен - ще има. - А ако не? - Тогава ще остане старият президент.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Гаджетата са като тежък грип-изчезват след няколко седмици в леглото
Разни
03.10.2017
2,149 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две студентки се събуждат сутринта след як купон с къркане. Гледат в стаята седи един пич и си пуши. Едната казва на другата: - Я го питай, чий е!!!
Моята приятелка е адски ревнива. Тя даже не може да издържи да ме види да говоря с жена си.
Човек може да живее без храна 1месец,без вода 1ден, без въздух 1минута, а без акъл-цял живот.
Прочетох Карнеги, реших, че следвашия ми ден ще започне с усмивки. Целия предиобед старателно се усмихвах на всички, максимално искрено. По обяд дойде при мен шефа и ми каза: - Още веднъж да дойдеш напушен - ще те уволня!
Истинска романтика - това не са въздишки на фона на залязващото слънце или разходка по морския бряг. Това е когато седиш гол в гардероб, целия покрит с женски дрехи, дишащ съвсем слабо и слушаш виковете на разярен съпруг, който току-що е намерил в спалнята разхвърляни мъжки дрехи, които определено не са негови.