Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бабата към 10-годишния си внук, който вече е висок метър и 65см: - Ах на баба момчето! Я кажи баби, какъв ще станеш като пораснеш? - Джудже! - отговаря момчето.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Трябва нов хладилник да се купува! — Какво стана със стария, повреди ли се? — Не, няма къде повече магнитчета да слагам.
Професионални
03.10.2017
2,991 прегледа
Следващ →
Още вицове
Човек с нетрадиционна умствена ориентация.
Първанов бълнува. Жена му го буди от сън. - Успокой се бе Гошо!Какво става? - Сънувах кошмар! - Какъв? - Че Европа ми пърли мъдите с предпазни клаузи, а зад мен - насочен Руски газопровод!
Влиза една блондинка в Sex Shop да си купува вибратор.Харесала си тя един жълт носи го на касата и пита: -Извинете,този колко струва? -150 лв. -Ооооо,много е скъп,нямам толкова! След малко носи тя един розов: -А този на ква цена е? -20 лв. -Ооооо,тоя вероятно не е качествен! Харесала си един червен.И отново при продавача: -А този? -Извинете госпожице,но пожарогасителят не се продава!!!
Самолетът стои на пистата и се подготвя за излитане. Пристига екипажът и какво да видят ужасените пътници - и двамата пилоти са слепи и се придвижват с помощта на бастунчета. Докато някой да успее да каже нещо, вратата се затваря и самолетът се засилва по пистата. Вече се движи с главоломна скорост, когато пътниците виждат, че пистата свършва и ще се забият в оградата. - А-а-а-а-а-а! - чуват се ужасени писъци. Главният пилот дръпва лоста към себе си, самолетът се издига и политат. Вторият пилот казва: - Ей, да знаеш майна, някой ден пътниците няма да запищят и така и ще се претрепем в тая ограда.
Пътуват във влак старец и момиче.Седели си в купето, а момичето било с много къса пола, но не носело бельо.Дядото стоял, мълчал, но не се стърпял и се обадил: -Момиче, събери си малко краката, че да не ти литне птичето! А то му отговорило: -Спокойно, дядо,и да литне няма да кацне на твоя увехнал клон!