Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разговор между пияници: - Ако цената на ракията стане колкото цената на палтата какво ще си купиш ракия или палто? - Ракия, разбира се! Да не съм луд да давам толкова много пари за едно палто.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Господин директор, бих искал да си тръгна днес по-рано, за да отида на погребение на тъщата?! - И аз бих искал...
Семейни
03.10.2017
2,152 прегледа
Следващ →
Още вицове
Две приятелки си говорят. Една пита: - Интересно, по-рано жените какво са намирали в мъжете? - Кога по-рано? - Когато не е имало пари.
- Снежанке, защо ходиш с голи гърди? - Защото Дядо Мраз си загуби брадата. - И какво? - Ами така никой няма да забележи.
Семейна двойка си лежи на дивана пред телевизора. - За какво си мислиш? - За каквото и ти! - Чудесно, донеси и на мен една бира.
Влизат майка и дъщеря в претъпкан автобус и след 10 минути дъщерята казва: -Мамо ще ставаш баба. -Кои е бащата? -Не знам не мога да се обърна.
След края на втория рунд боксьор пита треньора си: - Как мислиш, дали ще успея да го победя? - Естествено! Продължавай да махаш така с ръце и имаш всички шансове той да се простуди, и да падне на земята от високата температура.