Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво трябва да се направи след матурата? - Разбира се, да се напие! - Как може да говориш така! Трябва да се организира разкошен бал с музика, специално меню, хубаво облечени момичета... и вече там да се напиеш!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Лекари
- Докторе, ако трябва - ще откажа пушенето? - Късно е вече…
Лекари
03.10.2017
3,567 прегледа
Следващ →
Още вицове
Американец, германец и българин се обзаложили кой ще успее да научи котка да яде горчица. Германеца хванал котката и започнал да и маже устата с горчица. - Не! Това е насилие! - възпротивили се българинът и американецът. След това американеца намазал две парчета салам с горчица и ги подал на котката тя ги излапала, но сега пък се възпротивили германецът и българинът: - Това е измама! Дошъл ред на българина. Той хванал котката и й намазал задника с горчица. Котката надала зверски рев и започнала да се лиже отзад. - Ето, това е начина доброволно и с песен.
Делото продължава няколко часа. Обвиняемият пита адвоката си: - Още колко време ще продължи? - За мен още около час, а за вас - от три до пет години.
Двама приятели отищли на касите на Герена и подали 8 лева на касиерката. - Два моля. - Кои ще предпочитате да купите, Боримиров и Топузаков или Телкийски и Домовчийски?
- Какво ти е? Не изглеждаш на себе си? Пиян ли си?! — Напротив, днес съм отвратително трезвен!
Момиче към майка си: - Мамо, аз ще изляза да се поразходя. Нещо не ми стига свеж въздух. - Хубаво! Само предупреди твоя "свеж въздух", че трябва да се прибереш преди десет часа.