Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Штирлиц видя падаща кула. - Пиза, - помисли си Штирлиц - Трябва да се пие по-малко, - помисли си кулата.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Допълнение към публикувания скоро виц: "По-добре безобразия с постоянна партньорка, отколкото еднообразие с различни..." А най-добре безобразия с различни!
Бисери
03.10.2017
3,583 прегледа
Следващ →
Още вицове
Човек влиза в кабинета на психиатър, изважда от джоба си кутия с вносен тютюн и започва съсредоточено да си тъпче носа с него. - Мдаааа, попаднали сте на точното място. - казва психиатърът. - Наистина ли? Вие какво, да не би да имате кибрит?
- Пил ли си някога скоч? - А ти някога пушил ли си кламери?
Влиза мутра в зоомагазин и си купува говорящ папагал. Идва на другия ден и се оплаква на продавачката, че не иска да говори. Тя му предлага да му купи златна клетка. След 3 дни мутрата се връща отново и пак недоволства, че папагала е недъгав. Продавачката му предлага да му купи играчки. След още 3 дни влиза мутрата доволен. Продавачката го пита: - Какво проговори ли? Мутрата отговаря "Да" -И каква беше първата му дума? -Кога ше ми дадеш да ям беее!!!
Иванчо взел от майка си пет лева и казал, че отива да играе карти с приятели. След някой час се обажда и казва: - Мамо, кравата може да не я доиш, че вече не е наша.
- Поручик Ржевски, в младостта си имахте ли хоби? - Да, даже две - ловът и жените. - И какво ловувахте? - Жени!