Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
23°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена се кара на мъжа си : - Ще взема да напиша над леглото с блажна боя какъв простак си - Защо ма? - Да научи целия град!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Борци
Един борец искал да си купил куче. В магазина му продали птичар и му обяснили, че е специално за лов на водоплаващи птици. След лова приятели го питат как е минало, а той клати глава недоволен: - Не стана нищо. То ли е тъпо, аз ли ниско го хвърлям?
Борци
03.10.2017
4,096 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Докторе, мъжът ми има сериозно заболяване. Понякога му говоря нещо с часове, а после се оказва, че не е чул нито дума. - Това не е заболяване, госпожо, това е Божи дар!
Един пациент отива при доктора и го пита: - Докторе, десният ми крат е с 10см по-къс от левия, какво да правя? А докторът му отговорил: - Ами, куцай!
- Какъв ти е коефициента на интелигентност? - Точното число не го знам, но ми стига да живея.
Какво е мензис? - Загуба на време за секс!
Кое е гадното когато правиш секс с ниско момиче ? ? ..... Точно на кулминацията и започва да драска нагоре ..питаш я защо, да не би да не й харесва, а тя ....искала да те целуне