Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Всичко си има край!" - каза Чък Норис и прекрати сериала "Дързост и красота".
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
"Авторът Омир не е трябвало да кръсти героя си Птолемей, а подлеций!"Из ОЛВ
Бисери
03.10.2017
3,194 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно ескимосче пита дядо си: - Дядо, има ли бели жени? - Да има. - Ааааа дядо, има ли черни жени? - Да има. - А дядо дядо има ли на половина черни, на половина бели жени? - Еее няма. - Мамка му, пак съм се чукал с пингвин.
В детската градина мечтаех за училишето, в училището - за университета, в университета - за работа...Уф, и какво не ми харесваше в детската градина?
Нощ. Пълна тъмнина. На улицата се разминават двама дрогирани. - Ъ-ъ-ъ... извинявай, ама тва дет свети горе слънце ли е или луна? - Ами-и-и-и... не знам, аз не съм от тука.
Съпругата, след първата брачна нощ, попитала младоженецъа: - Какъв е тоя ръб? - Когато бях студент, веднъж взех бръснача. Съквартирантът зад гърба ми реши да се пошегува и изведнъж извика "Бау". Аз се стреснах, ръката ми трепна и се порязах там долу. Оттогава имам този белег. - Как не е извикал: "Бау, бау, бау, бау..." - със съжаление въздъхнала младоженката.
На студентка, пишеща анонимно вицове в интернет, решили да връчат награда, за да я засрамят и да й покажат, че нищо не остава скрито в мрежата. Тя спокойно приела наградата и казала: -Вземам пример от преподавателите си - не отказвам, дори и да не заслужавам.