Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъжът към жена си: - Какво е това? - Пилешка супа. - А защо има кайма вътре? - Е значи е супа топчета. - А защо има и боб вътре? - А... защото е боб чорба. - А какво е това зеле в нея? - Ех то на теб човек не може да ти угоди!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Госпожице, може ли да се запозная с вас? - Може, но тази седмица съм заета. Хайде следващата, в сряда в 19:30 да се запознаем?!
Разни
03.10.2017
2,010 прегледа
Следващ →
Още вицове
Съветник на ББ(виц е, той знае всичко;-) му намеква, че с тези изявления, за чудесата от пръстени от магистрали, взима народа за много глупав. - Трудно ми е да се сдържа, материалът е много подходящ.
Загубил се глухоням чукча в гората. Седнал на едно място и със знаци започнал да показва, че се е загубил. От гората излиза друг глухоням чукча и му разправя със знаци: - Че си се загубил е ясно. Само не мога да разбера защо трябва така да крещиш и да плашиш дивеча.
- По какво се различава блондинката от комара? - Ако комара го плеснеш, престава да те смуче.
Обява: Намерилият куфарче с три милиона долара около кошче за боклук молим никъде да не се обръща. Ние сами ще ви намерим.
В съдебната зала -От какво умря тъща ви господине? -Отрови се с гъби. -Но по главата и е имало белези от удари с твърд предмет.Как ще го обясните? -Амии...Как да ви кажа,тя не искаше да ги яде!