Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
34°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Едно детенце попитало баща си: - Тате, каква е разликата между мъжете и жените? Бащата отговорил: - Аз нося обувки 43 номер, а майка ти-37. Точно там е разликата - между краката.
Прочети още подобни вицове
20.08.2026
20.08.2026
20.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Вниамние! Новия Форд-Фокус! На следващия ден след продажбата се превръща в "Лада"!
Разни
03.10.2017
1,837 прегледа
Следващ →
Още вицове
В едно село се появила една нимфоманка, обходила тя циялото село не останал мъж неоправен от нея, само овчарчето Пешо. Един ден тя го поканила на гости хапнали пиинали и тя му казала: -Пешо виж какъв студ е навън, каква зима, вместо да си ходиш легни си при мене. Съгласил се наш Пешо легнали си в леглото и тя взела да му се натиска, но Пешо бил малко глупав и не разбирал какво иска каката. Помолила го тя да легне върху него, но той пак не разбирал за намека , легнала по гръб тя и му казала да легне той върху нея, речено сторено, но и след като пак нищо не предприел Пешо тя му казала: -Я сега Пешо покажи ми какво прави коча на овцата Пешо отвърнал: -БЕЕЕЕЕЕЕЕ
Мъж отива при любовницата си, но асансьорът не работел, а тя живеела на 17-ия етаж. Първите четири етажа мъжът изкачил на крилете на любовта. На 6-ия етаж изтрил потта от челото си и засмукал "Валидол". На 11-ия етаж обаче седнал на стълбите и си помислил: "Господи, дано не си е вкъщи!"
Двама канибали седнали да обядват. Единият казал: - Мразя тъща си. Другият отварнал: - Нищо, яж само гарнитурата!
Виктор Юго пътувал из Франция. В едно село му поискали паспорта и полицаят го попитал с какво се занимава: - Ами, аз пиша - отговорил писателят. - Аз не ви питам дали можете да пишете, а как печелите средства, за да живеете? - Моите средства са в перото. Полицаят се обърнал към чиновника си и му казал: - Запишете! Виктор Юго - търговец на пера.
Младеж маха на стоп на пътя. Спира малка количка, симпатична блондинка пита: - За къде си? - За Пловдив. - Супер, и аз! Хайде да видим кой по-бързо ще стигне! - и колата изфучала.