Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Корупцията на практика е невъзможно да се победи. Но поне може да се издаде указ, който да задължи чиновниците да даряват всеки пети рушвет за благотворителност.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Nuke, Nuke избива...
Програмисти
03.10.2017
3,104 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Скъпа, днес имаме банкет от фирмата. Довечера може да намина с Генко: ще поседим, ще пийнем още нещо. - С този идиот и алкохолик? - Тогава ще дойда с Таня - най-хубавата и умна служителка. - Добре, ела с Генко.
Върхът на глупостта е, когато родният ти баща ти обяснява, че си произлязъл от маймуната.
Предизборни новини: На следващите избори беше решено да се гласува, чрез СМСси Следизборни новини: Водещи: 1. Операторите отбелезаха рекордни продажби на СИМ карти. 2. Всички партии без изгключение имаха много над 100 процента от гласовете. 3. След пребровяане на гласовете се оказва, че в България живеят около 187 500 000 души. 4. Едно детенце от 5 клас изчисли, че избирателната активност е била около 2500 процента и това не е възможно! 5. Партийните лидери заклеймиха, че изказването на детето е погрешно и ще направят нови реформи в образованито, за неговото подобряване.
Шотландия. Жената казва на мъжа си: - Трябва да притичам до магазина, но си изпрах полата. - Няма проблем, облечи моята.
Шефа към личния си шофьор: - Напоследък ми прави впечатление, че се обличаш доста добре, как го правиш със заплатата, която ти давам? Шофьорът с откровен отговор: - Ми всичко е въпрос на елементарни сметки - ти чукаш младата ми жена и и даваш 1/3 от заплатата ти, аз чукам дъртата ти кранта и тя ми дава една трета от нейната, така че аз живея с твойта заплата, а ти с мойта.