Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Писмо до руския Дядо Мраз! Не пий!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Според статистиката, жената всяка вечер отделя около 52 минути за приготвяне на вечеря, четене на книга или вестник, възпитание на децата, което е равно на сбора на времето от рекламните паузи на всички телевизионни сериали.
Разни
03.10.2017
1,535 прегледа
Следващ →
Още вицове
Сестра кара болен на количка. Той пита жално: - Сестра, да не би да ме карате в реанимацията? - Стига тъпи въпроси! Лекарят каза - в моргата, значи в моргата!
- Скъпи, днес имаме годишнина от сватбата, да заколим прасето ли? — Защо пък прасето?! Да заколим брат ти, нали той ни запозна?!
- На 25-ти моята приятелка стана на 25 години. Подарих й букет от 25 червени рози, и тя се разплака! - Толкова е сантиментална? - Не, искаше кола!
Дете пита баща си: - Тате, как се е казвала тъщата на Адам? - Сине, той е бил в Рая, там няма тъщи!
Бионсе и Лейди Гага направиха две песни "Видеофон" и "Телефон". Следващите парчета, които ще направят, ще се казват "Мобифон", "Домофон" и "Слушалка".