Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е късмет? - Да те сгази линейка!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Защо всички така се боят от смъртта, при положение, че животът е много по-страшен.
Бисери
03.10.2017
3,140 прегледа
Следващ →
Още вицове
Надпис на кутиите на цигарите: "Министерството на финансите предпупреждава - тютюнопушенето може да е опасно за Вашия бюджет!"
Питат един програмист: — Какво друго обичаш, освен жени и компютри? — Момичета и калкулатори.
На прием политик пита редактора на местен вестник: - Вие ли писахте, че съм бил некадърник? - О, не господине, нашият вестник отпечатва само последните новости
Мерило за характера на човек е - какво би направил, ако знае че никой няма да разбере за постъпката му!
Полицай изпраща жена си и детео на морето. След седмица пристига при тях и той. Много искал да прави секс с жена. - Не може, скъпи, детето може да събудим. - Права си, да отидем на плажа, сега няма да има никой. Отишли и правили секс на празния плаж. Но се появява полицай. - Веднага се облечете, засрамете се, на публично място сте все пак. - Прав сте, - признава си мъжа, - Но не се бяхме виждали седмица. Знаеш ли, и аз съм полицай, ще е много странно, ако искаш да ме глобиш. - Не се притеснявай, колега, имаш късмет, че ти е за първи път. Но тази жена я хващам за трети път тази седмица и този път вече ще си плати.