Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Ало, скъпи! Съвсем самичка съм, студено ми е и много е страшно...Ще ме посрещнеш ли? Притеснявам се сама да се връщам. - Скъпа, просто като ще излизаш от ваната, завий се с кърпа и включи лампата в коридора!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- Докторе,добре ли съм? - Аз съм джипи,питай психиатъра !
Професионални
03.10.2017
3,289 прегледа
Следващ →
Още вицове
Преди хората са ходели да се изповядат при свещеника, после при психоаналитика. Сега изливат всичко в блоговете си.
Един мъж закарал колата си на сервиз. Монтьорът я оглежда и пита: - Абе, как сте успели да я съсипете толкова ужасно тая кола? - Жена ми се блъснала в един стълб. - Така ли? - недоверчиво гледа монтьорът. - И колко пъти?
- Трябваше да вземем фотоапарат! - Е, за к’во ти е? Аз го запомних!
Момче вижда баща си да пие ракия от шишето и го пита: - Тате, защо пиеш ракията от шишето? - Защото не можах да намеря подходящо буре, татиното.
Чувствам се странно да съм с белезници по време на секс. По съм свикнал да съм с белезници няколко дена по-късно.