Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иванчо: - Обичам естествените момичета. - Какво ще рече това? - Отиваш при нея и казваш:"Искаш ли да прекараме заедно нощта?", а тя: "Естествено!"
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Аз даже когато бях малък бях изключително умен, проходих на 8 месеца. - И ти му казваш на това умен. Aз ги карах да ме носят на ръце, докато не навърших 4 годинки.
Разни
03.10.2017
2,407 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една блондинка пита друга: - Как мислиш, ако пращам sms ще бъде ли по-евтино, ако пиша с малки букви?
В армията. - Какво да правя, ако стъпя на мина? - Стандартна процедура - отскачате на 30 метра височина и се разпръсквате в района.
Обява в сайт за запознанства: „Младо момиче на 25 години, от интелигентно семейство, с две висши образования, търси да се запознае с младеж, обичащ изкуството, разбиращ Кант и Ницше, несъгласен с дарвиновата теория, намерил грешки в теорията на относителността на Айнщайн. P. S. Моля, пишете ми по-бързо, че ми се чука, та две не виждам! ! ! ”
БДЖ: Бавни държавни железници
Жена върви по улицата с разкопчана блуза. Спира я един минувач. - Извинете, госпожо, но гърдите ви висят навън. Тя поглежда надолу и изпищява: - Боже мой, забравих бебето в рейса!