Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Надпис на горното легло в спалното в казармата: "И ти не спиш, и тя не спи, и тръпнейки в наслада, тя с друг те позори, а ти си тук и бичиш си наряда"
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Мъж се протяга: - Е-е-ех! Пак се появи желание за работа! Ще ида да си полегна, може пък да ми мине...
Разни
03.10.2017
2,458 прегледа
Следващ →
Още вицове
-Бесен съм - иде ми да убия някого!!! -На теб ти трябва психиатър! -Не ми трябва - убивал съм психиатър - не помага!
Журналистка на площада пресреща циганин с плакат: - Ти от кои си - от протестиращите или от подкрепящите? - Ши проститирам да дават на мени сириско граждансту, да зимам и аз 1200 лв.
Двама приятели от училище се срещат 10 години по-късно. - Как си? Как я караш? - Ами, добре съм - работих 2 години, но напуснах, направих фирма, започнах да печеля добре, ожених се, имам 3 деца, завършихме къщата преди година, ходихме семейно на околосветско пътешествие и така ... А ти как си? - ... Да ти е*а майката!!!
Обява: "Чуждестранна фирма (няма да кажем коя) търси за работа (няма да кажем каква) на голяма заплата (няма да кажем колко)! Телефон също няма да кажем. КОйто се сети и ни намери - него ще вземем."
В България, откакто основаха Здравната каса, отмениха смъртното наказание.