Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Ще победи Аржентина", помисли си Щирлиц. "Аз ще вкарам гол и Германия ще победи", помисли си Мюлер.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Младеж решава да се помайтапи с по-възрастен съсед и му казва: - Как е пишока? Рипа ли? А? - Рипа, рипа, ама като слизам по стълбите.
Разни
03.10.2017
1,411 прегледа
Следващ →
Още вицове
Интервю с гинеколог: - Какво ви привлече в тази доста сложна професия? - Не знам, романтиката вероятно...
Колкото по-развлекателна става нашата телевизия, толкова по-страшно е да излезеш навън.
срещат се двама мъже и единия пита другия: -Знаеш ли какво е незабравим секс? другия-Не! -Ами да го направиш само веднъж без да има втори път!!!
Паркингът пред Икономическия институт - София. Табела "Само за служители!". Отдолу дописано: "по изключение - и за автомобили".
Веднъж Чък Норис бил нападнат от 10 бели акули и една орка. Акулите изчезнали по време на акция, а орката се отървала с уплаха.