Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
19°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Две блондинки-тинейджърки си говорят: - Ти каква ще станеш като порастнеш? - Голяма.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Жена казва на мъжа си: - Най-после научих котката да пишка в тоалетната върху вестник! - Ще е добре да я научиш да изчаква, докато си дочета вестника!
Животни
03.10.2017
3,348 прегледа
Следващ →
Още вицове
- За какво трябва да се говори с една жена, за да й е интересно? - За красотата й. - Ами ако не е красива? - За грозотата на най-добрата й приятелка.
Мениджър се прибира от работа в много лошо настроение. Жена му го пита: - Някакви неприятности?! - Да, служителят, на който си изкарвам целия яд, днес не дойде на работа.
Жените винаги са живеели по-лесно: пенсионната възраст е по-рано, живеят по-дълго, цици имат винаги под ръка и не трябва да се женят за някаква глупачка.
Разправят, че в София са се повили честни катаджи - те не си взимат заплатата!
Блондинка изпила на бара 6 уискита и се отрязала много яко. Барманът решил да я изчука и го направил. След него сервитьорът, портиерът и шофьорът на таксито, който я закарал до тях. На следващата вечер тя пак влиза в бара и си поръчва водка. Барманът я пита: - Защо водка? Нали пиеш уиски? - От уискито много ме боли Путката - отвърнала блондинката.