Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
20°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Докторе, не можах да мигна цяла нощ, дори и проклетата котка под прозореца виеше, какво да правя ... - Ето Ви този фин прах. - За какво е той? - Не е за вас. Дайте го на котката.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Интервю за работа: - А как сте с чуждите езици? - Идеално! Освен българския всички езици са ми чужди!
Професионални
03.10.2017
3,615 прегледа
Следващ →
Още вицове
Събужда се мъж на сутринта след тежка пиянска вечер. До него в леглото спи някаква жена. Тежко въздъхва мъжът и отива в банята. Поглежда се в огледалото и забелязва, че от устата му виси конец… "Господи, дано да е пакетче чай!" - мисли си той.
- Моят приятел разбра, че си имам любовник! Сега и двамата идват към мен, какво да правя?! Дали да не звънна на мъжа ми?!
Клиентът винаги е прав. До момента, в който плати.
Двама бързат за влака. Единият пита: - Колко време имаме? - Десет минути. - А по моя часовник са само пет. - Е, значи ти ще го изпуснеш.
Искате да живеете вечно? Свидетелите на Йехова ще ви предложат изучаване на Библията, след което вашият живот ще стане толкова скучен, че ще ви се стори цяла вечност.