Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Учебната година в Академията на МВР бе открита с музиката от филма „Кръстникът“ Източници твърдят че ББ се е разплакал от умиление.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- На коя птица прилича съвременния човек? - На папагал: да лети не може, а само повтаря чуждите глупости.
Бисери
03.10.2017
3,270 прегледа
Следващ →
Още вицове
Баща и син се прибират от зоологическата градина . Детето веднага тича при майка си и й казва: - Мамо, мамо! В зоологическата градина видяхме, че между краката на слона виси нещо. Татко каза че е нещо. - Ти сега иди и кажи на баща си че межу неговите крака виси "нещо", а между крата на слона виси каквото трябва.
Двама приятели са на излет. Единият е очевидно отегчен. - Не разбирам какво става с теб! Струва ми се, че ти е досадно, а тук е толкова хубаво! - Лесно ти е на теб! Ти си тук с мен. Обаче аз съм с теб!
Млад режисьор правил първият си филм. Поискал от директора да му се осигурят 5000 души статисти за една армия и още 7000 за другата, за да направи грандиозно сражение. - Ти луд ли си, бе? - възкликнал директорът. - На 12 000 души кой ще им изплаща хонорарите? - Не се бойте! - отвърнал режисьорът. - Стражението ще бъде с истински патрони.
Понякога върви всичко като по масло, а после се разбира, че е било по вазелин.
Пациент влиза при психиатър. - Докторе, как да ви кажа, имам чувството, че всички ме пренебрегват... - Следващият, моля!