Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
30°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо си целия бинтован? - Не ми се отвори парашута. - От високо ли падна? - Не беше много висока...каратистката в дискотеката.
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В наши дни най-голямото проклятие е: Да ти се роди син и да ти доведе зет!
Разни
03.10.2017
2,436 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Мамо, ще влизам в голямата политика. Дай ми вазелина...
- Госпожице, позволете да ви помогна! - Благодаря, но чантата не е тежка. - Аз не за чантата. Аз съм пластичен хирург.
ИЗ ПИСМА ДО ЕДИН ЖЕНСКИ ВЕСТНИК "Той много тежко го преживяваше и което е най-лошо - разочарова се от момичетата. Започна да гледа на тях като на противоположен пол." "Сутринта той си замина, а аз останах сама в разхвърляното легло - гола и разтревожена." Стела, 14 г. "Аз бях изнасилена цялата и навсякъде. Но това е минало. Сега се интересувам от други работи." "Аз не умея да се целувам и в това е моята беда. А всъщност нищо ми няма, даже съм красива. Харесвам се на момчетата, но щом разберат, че не мога да се целувам, тебягат от мен и казват, че съм задръстена." "Когато харесам някое момиче, аз мога да я любя от 10 до 14 пъти на нощ. Не всички момичета обаче издържат на моята страст."
По време на обяд на слаботелесни: - Пешо, подай ми вилицата, че я изпуснах. - Аз да не съм щангист бе! - Повикайте Киро, той носи цял потник!
В едно село живеели само фенове на ЦСКА. Един легнал на смъртно легло. Когато попът дошъл за последното причастие, умиращият му изповядал че е станал левскар! Попът го попитал учуден: - Синко, защо ни предаваш така? А умиращия му отговорил: - Отче, по-добре да умре един от тях!