Четвъртък, 20 август 2026
|
Хасково
22°
Календар
Изпрати ни новина
Вход
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Любопитка
Пари
Филми
Домашно кино
Гейминг
Наука
Технологии
Музика
Спорт
Животът
Здраве
Обяви
Свободно време
Галерия
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съдия към обвиняемия: - Вие твърдите, че сте ударили този господин с халба по главата в невменяемо състояние? - Точно така, господин съдия. - А как ще докажете това? - Ами халбата беше пълна!
Прочети още подобни вицове
19.08.2026
19.08.2026
19.08.2026
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Първомай
Асеновград
Смолян
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Иванчо и Марийка си говорят: - Марийке, защо винаги вместо "не е вярно" казваш "глупости"? - Глупости!
Блондинки
03.10.2017
3,200 прегледа
Следващ →
Още вицове
При сладкаря: - Сладките ви са невъзможни! - Но, госпожо, аз съм правил сладки още преди да се родите! - А защо ги продавате чак сега?
- Коя е таэи птица в Австралия, която се иэлюпва от яйца, но не снася яйца? - Петелът!
Мутра се прибира в София, след като е прибрал пари от длъжник. Карайки по магистралата се обажда на шефа: - Шефе, взех мангизите и се прибирам. - И внимавай, че преди малко съобщиха, че някакъв идиот карал в насрещното движение по магистралата. - А, той да беше само един!
Пушач, пияница и наркоман умрели и попаднали на оня свят. Пушачът взел да разказва: - Братя, умрях в страшни мъки! Белият ми дроб беше станал на каша! Пияницата казал: - И аз умрях в мъки! Черният ми дроб беше станал на нищо. А наркоманът се хванал за главата: - Боже, боже, как съм се напушил! Вече и с умрели разговарям!
- Обвиняеми, какво искате да кажете в свое оправдание? - Моля да вземете под внимание младостта и неопитноста на адвоката ми!