Три златни медала за Мега спорт в Боровец

Три златни медала спечели клуб по аеробика "Мега спорт" в 12- ия детски шампионат в Боровец. Мина Ангелова се класира на първо мясти при индивидуалните изпълнения при 9-11 годишните. В същата възрастова група при тройките със злато се окичиха Мина Ангелова, Мария Ленкова и Габриела Черкезова. Трите състезателки заедно с Дарина Пашова, Андрея Пазалтова и Нина Ценова спечелиха първенството при шестиците.

Със сребърни медали се върнаха Михаела Василева и Християн Чобанов. Двамата спортисти се класираха на второ място при индивидуалните съчетания за 7-8 годишните. В същата група при тройките брозови отличия взеха Християна Кайрякова, Златина Тодева и Михаела Василева. Тройката Моника Мишева, Кети Маркова и Радина Бодурова се класира на второ място.

Другата тройка на "Мега спорт" - Дарина Пашова, Андрея Пазалтова и Нина Ценова - взе бронза при 7-8 годишните.

В края на октомври състезателките на треньорката Мартина Маринова ще участват в открит шампионат по аеробика в Австрия. След това момичетата от "Мега спорт" започват усилени тренировки за световното първенство във Франция догодина.