26 °C
Влиза един мъж в супера и казва на продавача: - Бихте ли ми дали "Книгата за похвали"! - Нямаме такава и не сме и имали. Похвали още никой не е писал за нас! - Тогава направете, моля! Тъща ми се натрови с вашите колбаси!
Водачи, паркиращи на улица „Средна гора“ в хасковския квартал „Дружба-1“, бяха санкционирани за неправилно паркиране от служители на Общинска полиция. Глобите се налагат по Закона за движение по пътищата, като се прилага....
Зареждане на публикациите...